Rüyada un hamur görmek

Rüyada un hamur görmek

Rüyada un hamur görmek günahlarınızdan dolayı tövbe edip tekrar hayır işlerle meşgul olacağınıza işarettir. Saniyen rüya sahibinin ev hayatına, evinin kilerine ve aile bireylerine tabir edilir.Bazende rüyayı gören kişinin, kendisine düşmanlık eden kişilerin oyunlarını ve kötülüklerini boşa çıkaracağına, çok huzurlu bir ortama kavuşacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, insanlar arasında barışın sağlanacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine ve iş hayatında uzun za
# Rüyada un hamur görmek o yıl içinde elinize bir mal geçeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sabır ve azme ve iyi yürekliliğe delâlet eder.
# Rüyada un hamur görmek ülfet ve muhabbete işarettir.
# Ünlü Filozof İsmâil Bin Hammâd Bin Ebû Hanîfenin tabirinde tanıdık bir arkadaş vasıtası ile tanışılacak kısmete ve bu kişiyle uzun sürecek bir ilişkiye yorumlanır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here