Rüyada un hamur görmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada un hamur görmek

Rüyada un hamur görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada un hamur görmek gizlenmesi lazım olan bir sırra yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de çok fazla mal elde edeceğinize, ancak insanlar tarafından kınanacağınıza işarettir.
# Saniyen hükümdarın durumunun kötülüğüne ve ömrünün uzunluğuna işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise birilerinden güzel bir söz işiteceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür Nureddin Batrucî tabirinde babasının şanının artmasına şeklinde yorulur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hayırlı bir evlada işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 615 ( altıyüzonbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İçki, kumar, ırk ayrımı, fuhuş, cinayet, zulüm gibi, insanlığa yaraşmayan ne varsa, toplumda ne kadar kökleşmiş olursa olsun, yirmi üç senelik bir ömür içinde, üstelik düşman bir çevre içinde bunları kaldırabilmek, dünya tarihinde sadece Kuran’ın ve onu getiren Peygamberin başardığı bir iştir ve başkası tarafından tekrarlanması mümkün olmayan bir mucizedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here