Rüyada un helva kavurmak

14
0
PAYLAŞ

Rüyada un helva kavurmak

Rüyada un helva kavurmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada un helva kavurmak şu şekilde tabir olunur: a) Acem Meliki , b) Hasedci bir adam , c) Kuvvetli erkek , d) Kan dökücü gaddar , e) Savaş ve düşmanlık.. Bazı rüya yorumcularına göre de yaktığınız miktar kadar birinden mal elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen büyük bir topluluğa karşı zafer elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ekonomik durumunuzun ansızın kötüye gideceğine işarettir.
# Büyük rüya tabircisi İbn Asakir rüyayı gören kişi için müfside ve sehhare bir kadın ile tâbir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için elinize bir şey geçeceğine işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 141 ( yüzkırkbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kulun kalbi Rabbine erince, Rabbi onu kimseye muhtaç etmez.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here