Rüyada un helvası istemek

Rüyada un helvası istemek

Rüyada un helvası istemek bir hastalığa yakalanacağınıza, malınızı kaybedeceğinize, evlatlarınızın öleceğine, ancak Allahın inayetiyle kaybettiklerinizden daha fazlasını yeniden elde edeceğinize işarettir. Saniyen gizli bir sırrın meydana çıkmasına işarettir.Bazende rüya sahibi için bir uyarı niteliği taşır.
# Rüyada un helvası istemek rüya sahibinin kadrinin yüce olmasına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de eşini aldatma; atlas elbise giyinmek ise, iyi bir evlilik yapmak demektir.
# Rüyada un helvası istemek söz sahibi bir kişinin size öfkeleneceğine ama size bir zararının dokunmayacağına işarettir.
# Ünlü Filozof Muhammed Kelbî Muhammed Bin Ahmednin tabirinde iyi şekillerde tabir edilmez ve rüyayı gören kişinin başkaları nedeni ile alacağı sıkıntıya rivayet edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here