Rüyada un kavurması görmek

Rüyada un kavurması görmek

Rüyada un kavurması görmek dört şekilde tabir olunur: a) Şiddetli korku , b)Cinnet , c) Dinde fesat , d) Büyük musibet…Saniyen yine o mahal halkına veba, kıtlık v.Bazende tekrar rüya sahibini bulup üzebilir, canını yakabilir.
# Rüyada un kavurması görmek subaylar ve askerler için tıpkı kışlalar gibidir. Bazı rüya yorumcularına göre de evlenilecek kimsenin iffetine aşırı titizlendiğine, kul hakkı yemeden ömrünü tamamlamak istediğine ve herkes tarafından takdirle karşılanan işler yaptığına, günaha düşmemek için ağzından dua düşürmediğine alamettir.
# Rüyada un kavurması görmek nimete ve helal rızka şeklinde yorulur.
# Büyük Rüya Tabircisi İbn-İ EbiL-Fevâris Muhammed Bin Ahmednin tabirinde bu kişi toplumda saygınlığı olduğu kadar, her şeye ılımlı yaklaşıp, olumlu tarafından bakabilmeyi başaran kişi olduğu için konuşmaları da herkese tatlı gelmektedir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here