Rüyada un kavurması görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada un kavurması görmek

Rüyada un kavurması görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada un kavurması görmek eşinizin bir erkek çocuğu dünyaya getireceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de işini yerli yerinde yapan hizmetkara işarettir.
# Saniyen söz sahibi birinin size zulmedeceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ahlaki olmayan bir işten dolayı beklenmedik sorunlarla karşılaşacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Abbas Kasım İbn Firnas görülen rüya bir tanıdığınızın başarıya ulaşacağına ve bundan faydalanacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için refah içinde bir şehir yaşantısı sürdüreceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 134 ( yüzotuzdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1666 – Hz. Ebu Hüreyre radıyallâhu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki.: "Güneş ve Ay kıyamet günü sarılırlar."Buhâî, Bed'ül-Halk 4.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here