Rüyada un mamulleri görmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada un mamulleri görmek

Rüyada un mamulleri görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada un mamulleri görmek Kuran-ı Kerimi yüzünden okuyacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bedbaht biri olduğunuza işarettir.
# Saniyen zevceye, çocuklara ve kendisinin sırrına vakıf hizmetçiye delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise dünya hayatınızın iyi olacağına işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Hârizmî görülen rüya önceki rüyanın aksine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için evlât ve ilme şeklinde yorulur.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 472 ( dörtyüzyetmişiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bildiğiniz ile amel ederseniz Allah size bilmediğinizi bildirir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here