Rüyada un mamulleri görmek

Rüyada un mamulleri görmek

Rüyada un mamulleri görmek hizmetkarınızın saliha bir kadın olduğuna işarettir. Saniyen iş hayatında yaşanan parasal sorunların aile hayatına etki edeceğine, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların hatta kavgaların çıkacağına, bu sıkıntılar yüzünden aile içerisinde sevgi saygı gibi duyguların kalmayacağına, yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine ve bu yüzden çok büyük üzünBazende rüyayı gören kişinin, hayatı içinde yapmak istediği değişikliklere, yeni bir işe girme, yeni bir şehre taşınıp yeni bir ilişkiye başlama arzusu içerisinde olduğuna ve uzun süredir bu düşüncenin aklında olduğuna delalet eder.
# Rüyada un mamulleri görmek ölülerin mallarını yiyeceğinize veya onların kefenlerini alacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin uçsuz bucaksız ve engin hayalleri olduğuna rivayet edilir.
# Rüyada un mamulleri görmek zevcenin dindar, ibadet ehli, itaatkâr ve namusunu koruyan bir hanım olmasına delâlet eder.
# Ünlü Filozof Burhâneddîn-İ Hirevî Haydar Bin Muhammednin tabirinde bir konulan işten bin almak anlamına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here