Rüyada un sermek

Rüyada un sermek

Rüyada un sermek kerem sahibi, sabırlı, idareci, halim ve kuvvetli bir melik ile tabir edilir. Saniyen bereketin artacağına ve bolluk içinde geçecek bir yıla işarettir.Bazende acısıyla tatlısıyla bir hayat yaşamak manasındadır ve kişinin başına gelen her şeyi makul karşıladığını, kötü durumlarda dahi sakinliğini bozmadığını, sabırla hareket etmesi sonucunda yaşamındaki tüm hayallerine kavuşacağını bildirir.
# Rüyada un sermek o kimsenin ilminden faydalanacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de devlet sahibi bir evlada delâlet eder.
# Rüyada un sermek ilim ve din ile rızıklanmaya işarettir.
# Ünlü Alim Kâsânînin tabirinde rüyayı gören kişinin kendisine uğurlu gelecek işler yapacağına ve başarıları ile gerek yöneticileri gerekse çevresi tarafından takdire layık bulunacağına işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here