Rüyada un sermek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada un sermek

Rüyada un sermek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada un sermek olumsuz bir durumla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bahtınızın açılacağına ve hiç ummadığınız bir mutluluk elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen insanı işinden alıkoyan bir meşguliyete işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir kız çocuğunuz olacağına veya eşinizi boşayacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof İbrahim el-Tiflisi de demiştir ki; ev halkının zarar göreceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kadın ile evlenmeye ve ondan gelecek mala ve evlada delâlet eder.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 245 ( ikiyüzkırkbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünyada ki 70–80 yıllık bir hayat cennetteki sonsuz hayatla kıyaslandığında bir hiç hükmündedir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here