Rüyada un silkelemek

23
0
PAYLAŞ

Rüyada un silkelemek

Rüyada un silkelemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada un silkelemek az bir rızka işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de büyük bir üzüntüden kurtulacağınıza işarettir.
# Saniyen rızkınızın azalacağına ve durumunuzun kötüleşeceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise düzgün giden işlerin bozulacağına kişinin anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına akıl karışıklığı yüzünden nesnelliği yitirmeye yorumlanır.
# Büyük rüya tabircisi Belâzürî rüyayı gören kişi için din yolunda sabit kalacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için tövbe etmeniz gerektiğine işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 562 ( beşyüzaltmışiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4647 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor. "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Hayra delâlet eden onu yapan gibidir."Tirmizi, İlm 14, (2672).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here