Rüyada un silkelemek

Rüyada un silkelemek

Rüyada un silkelemek düşmanınızdan mal ve menfaat elde edeceğinize işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde vereceği bazı hatalı kararlar ve atacağı yanlış adımlardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine, çok büyük üzüntü duyacağına, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine ve girdiği her işte kendisini kıskanan insaBazende kişinin kazancını ağız tadıyla yediğinin ve işlerinin yoğunlaşmasına rağmen yorgunluk çekmediğinin alametidir.
# Rüyada un silkelemek rüyada gördüğünüz zorluk ve zahmet miktarınca hileye maruz kalacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kötü komşu ile tâbir olunur.
# Rüyada un silkelemek o kimselerin mallarını harcayacağınıza işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Ebû CaFer Gırnatî Ahmed Bin Muhammednin tabirinde bahtın açık, yazgının güzel, kaderin de hayırlı olduğuna tabir edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here