Rüyada un süpürdüğünü görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada un süpürdüğünü görmek

Rüyada un süpürdüğünü görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada un süpürdüğünü görmek hırsızın evden bir şey çalacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mutluluk ve saadete işarettir.
# Saniyen sekiz veçhe ile tabir olunur: a) Emaneti eda , b) Mukavele yazmak , c) Velayet , d) Memuriyet , e) Sürür , f) Kelam ehli kimse , g) Sünnet-i hasene , h) Adalet… Bazı kere de vergi tahsildarına ve muhasebeciye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir işten beklenmedik bir kazanç sağlayacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Sabit bin Kurra rüyayı gören kişi için eşinizin kötü yolda olduğuna veya bazı tabircilere göre onun vefat edeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çocuğuna terbiye veren anneye delâlet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 261 ( ikiyüzaltmışbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İslamiyet’te iki günü eşit olan Müslüman aldanmış sayıldığına göre sen 40 yıldır yerinde sayıyorsun öyleyse senin halin Allah katında nice’dir diye hiç düşündün mü a gafil!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here