Rüyada un süpürdüğünü görmek

Rüyada un süpürdüğünü görmek

Rüyada un süpürdüğünü görmek muhterem bir çocuğunuz olacağına işarettir. Saniyen sevince, rahmete erişmeye ve cennete girmeye delâlet eder.Bazende rüya sahibi kişinin bir takım şansızlıklara maruz kalacağına ve ileriye yönelik hayallerini bir süre daha ertelemesi gerektiğine işaret eder.
# Rüyada un süpürdüğünü görmek uzaktan hâsıl olacak mal ve nimete delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de kişinin ortaya çıkmasını istemediği ve çok korktuğu bir sırrı olduğunu, yaptığı yanlış işlerden dolayı tedirginlik içinde olduğunu gösterir.
# Rüyada un süpürdüğünü görmek tehlikeli düşman demektir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu MerÎnin tabirinde kuvvetli ve kudretli bir erkeğe, aileye yardımı dokunacak iyi niyetli yaşlı bir adama ve rüya sahibi kişinin ettiği ibadetlerin kabul edildiği anlamına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here