Rüyada un tarhanası görmek

Rüyada un tarhanası görmek

Rüyada un tarhanası görmek Allahın size haccı nasip edeceğine işarettir. Saniyen bol para kazanacaksınız anlamındadır.Bazende rüyayı gören kişinin dünyanın nimetlerinden gönlünce ve ziyadesiyle nasiplenecek kadar şanslı ve kısmetli olduğuna işaret eder.
# Rüyada un tarhanası görmek su duru ve durgunsa iyi ve kazançlı bir yolculuğa, dalgalı ise, kötü sonuçlar doğuran yolculuğa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kişinin bir felaket atlatmasına veya başına gelecek bir musibetten kurtulmasına işarettir.
# Rüyada un tarhanası görmek gam ve keder ile tâbir edilir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Eyyûbî Ali Bin Muhammednin tabirinde iş konularında ise, beraber çalışılan kişilerin kişiye karşı ön yargılı davranacakları ama kişinin azim gösterip, sabırla hareket etmesi üzerine hak ettiği değeri verecekleri anlamına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here