Rüyada un tarhanası görmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada un tarhanası görmek

Rüyada un tarhanası görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada un tarhanası görmek altı vech ile tabir olunur: a) Vezir (bakan) , b) Asker , d) Bakire kız , c) Ganimet , d) Gam , e) Hizmetçi. Bazı rüya yorumcularına göre de bazı konularda tembelleşeceğinize ve tahammülünüzün azalacağına işarettir.
# Saniyen o kimseye hayrınız dokunacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise iyi bir konuşmacı olacağınıza, tartışmalarda rakiplerinizi alt edeceğinize işarettir.
# Ünlü alim İbn Ebî Useybia rüyayı gören kişi için sıkıntıya ve sayımı kolay olan şeyleri saymak, bu sıkıntının daha az olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için altı vech ile tabir olunur: a) Vezir (bakan) , b) Asker , d) Bakire kız , c) Ganimet , d) Gam , e) Hizmetçi.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 114 ( yüzondört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1879 – Yine Amr İbnu Şuayb an ebihi an ceddihi radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Muâhedin diyeti hür kimsenin diyetinin yarısıdır."Ebü Dâvud, Diyât 23, (4583).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here