Rüyada un tuz görmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada un tuz görmek

Rüyada un tuz görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada un tuz görmek işlerinizin açılacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de o kimse gerçek hayatta da hastaysa iyileşeceğine, dünyevi ve uhrevi menfaatler elde edeceğine işarettir.
# Saniyen zengin ve dindar bir kadınla evleneceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir şok geçireceğinize ve kısa sürede sağlığınıza kavuşacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Yakub bin Tarık görülen rüya bu beladan zarar görmeyeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için halkın övgüsünü kazanacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 882 ( sekizyüzsekseniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah’tan gelene, nimette olsa külfette olsa rıza göstermek, samimi bir aşka alamet olması açısından önemli ve değerlidir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here