Rüyada un ve elek görmek

Rüyada un ve elek görmek

Rüyada un ve elek görmek kârın da, zararın da küçüğüne ve az bir miktarına delâlet eder. Ayrıca beklenmedik bir misafirin geleceğine işarettir. Saniyen kadın ile tâbir olunur.Bazende rüya sahibinin hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, kendisine kar ve mutluluk getireceğine rivayet edilir.
# Rüyada un ve elek görmek zahmetle helâl mal kazanmaya delalettir. Bazı rüya yorumcularına göre de üzüntü ve kederden kurtulmaya da delâlet eder.
# Rüyada un ve elek görmek düşmanı itaati altına almaya işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Ahmed Behlûlnin tabirinde rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse işinin kölesi olacağına ama kazandığını da krallar gibi harcayacağına işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here