Rüyada un yağması

  Rüyada un yağması

  Rüyada un yağması cimri ve galip bir adama şeklinde yorulur.Saniyen zarardan sonra kâra delâlet eder.Bazende rüya sahibi ilgi alanı olmayan konularda ahkâm kesmekten geri durduğu ve bilgisi dışında olan işlere karışmadığı için iyi bildiğine inandığı işlere girip hep başarılı olacak demektir.
  # Rüyada un yağması o kişiden hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kişi için feraha kavuşmak anlamına geldiği gibi hayatının güvenilir bir düzlemde süreceğine, her açıdan kuvvet sahibi olunacağından, iş konusunda da istenilen başarıların elde edileceğine yorumlanır.
  # Rüyada un yağması yardım bulacağınıza işarettir.
  # Ünlü Düşünür İbn-İ Süfyân Huvârî Muhammed Bin Süfyânnin tabirinde bundan sonrası için hayırlı şekilde devam edeceğine, rüya sahibinin helal kazançlar elde edeceğine delalet eder.

  Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

  İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

  Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

  PAYLAŞ

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here