Rüyada un yalamak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada un yalamak

Rüyada un yalamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada un yalamak  bulunduğunuz makamdan azledileceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de samimiyetle başlayacağınız bir işten netice alamayacağınıza işarettir.
# Saniyen sizi rahatsız eden birinin evinize misafir olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dünyaya gönül bağladığınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Abbas Kasım İbn Firnas görülen rüya insanlar arasında rezil olacağınıza delâlettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kurtuluşa ve herkesin selâmetine delâlet eder işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 100 ( yüz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Gıybetimizin yapılması bizi çok üzer, değil mi?Öyleyse, bizim yaptığımız gıybetlerin başkalarını da çok üzeceğini neden hiç düşünmeyiz?Gıybetin ne derece kötü bir fiil olduğunu ancak başımıza geldiğinde anlarız.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here