Rüyada un yemek

17
0
PAYLAŞ

Rüyada un yemek

Rüyada un yemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada un yemek işlerinizin düzene gireceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir olayla karşılaşacağınıza işarettir.
# Saniyen nefsinize uyacağınıza ve haram yemekle meşgul olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise gelirinizin artacağına, huzurlu bir yaşam süreceğinize, ancak dini konularda gevşeklik göstereceğinize işarettir.
# Ünlü filozof İbn-i Zühr yorumunda kötü ve acı haberler alabileceğinizi işaret eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için betbahtlık alâmetidir ve birçok güçlüklerin gelmesine delâlet eder.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 602 ( altıyüziki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6652 – Vâsile İbnu'l-Eska' radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Kim bir şeyi, ayıbını açıklamadan satarsa daima Allah'ın gadabına ve meleklerin lânetine maruz kalır."

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here