Rüyada un yemek

Rüyada un yemek

Rüyada un yemek halkın övgüsünü kazanacağınıza, ancak tehlike yaşayacağınıza işarettir. Saniyen refah ile yaşar, ömrü uzar.Bazende rüya sahibi çok mübarek bir kişiliğe sahip olacaktır.
# Rüyada un yemek yalancılık ile tâbir edilir. Bazı rüya yorumcularına göre de çok hırlı ve aç gözlü birisi ile tanışacağınız işaret eder.
# Rüyada un yemek şu şekilde de tabir olunur: a) Geçim , b) Hizmetçi , c) Çocuk , d) Zevce tarafından gelecek rızık , e) Fayda ve menfaat.
# Ünlü Filozof Kerâbîsî EsAd Bin Muhammed En-Nişâbûrînin tabirinde rüyayı gören kişinin, iş hayatı ile ilgili olarak çalışmayı çok seven, çok renkli bir kişiliğe sahip, bu sayede iş arkadaşlarını da çalışmaya teşvik eden bir kişi olduğuna ve işini keyifle yaptığına alamet edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here