Rüyada una kurt düşmesi

Rüyada una kurt düşmesi

Rüyada una kurt düşmesi işinizin geç gerçekleşeceğine işarettir. Saniyen kötü huylu ve çirkin bir adamdan menfaat görür.Bazende rüya sahibinin, iş hayatında ortaya koyacağı projeler, hayata geçireceği çalışmalar ve yapacağı işler sayesinde çok büyük miktarda para ve mal kazanacağına ve bu sayede yapmak istediği her şeye ve bütün hayallerine ulaşıp çok güzel günler göreceğine delalet edilir.
# Rüyada una kurt düşmesi uzun ömre ve kendi akranlarının ölümünü görmeye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de her bir koç bir sene valiliğe işarettir.
# Rüyada una kurt düşmesi sıkı bir çatışmayla karşılaşacağınıza ve bu çatışmaya son vermeniz gerektiğine işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Ebû Bekr Bin Salim Ayderûsnin tabirinde evli kişilerin eşlerinin aile ve akrabaları ile iyi geçimlerine, arada kırgınlık ya da tartışma varsa hepsinin tatlıya bağlanacağına alamet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here