Rüyada una kurt düşmesi

14
0
PAYLAŞ

Rüyada una kurt düşmesi

Rüyada una kurt düşmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada una kurt düşmesi yalnızlık ve üzüntüye huzur ve yalnızlık aradığınızaemin olmadığınız bir yolda ilerleyeceğinize tabir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de iki kişiyle arkadaş olacağınıza, onlara katılacağınıza veya evleneceğinize işarettir.
# Saniyen din aracılığıyla maddi çıkar elde etmeye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise azaptan güvende kalacağınıza ve üzüntüden kurtulacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ali bin Abbas rüyayı gören kişi için iyi evlat ve göz aydınlığına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işinizin kötüye gideceğine işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 314 ( üçyüzondört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3646 – Mus'ab İbnu Sa'd İbni Ebi Vakkâs radıyallahu anh anlatıyor:"Ben, Sa'd İbni Ebi Vakkâs radıyallahu anh'a Kur'an tutuyordum. Bir ara kaşındım. Sa'd:"Her halde zekerine değdin?'' dedi. Ben "evet!" deyince:"Kalk, abdest al!'' emretti. Ben de gidipp;abdest alıp geri döndüm."Muvatta, Tahâret 59, (1,42).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here