Rüyada üniformalı asker olmak

11
0
PAYLAŞ

Rüyada üniformalı asker olmak

Rüyada üniformalı asker olmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üniformalı asker olmak ömrünüzün kısalacağına ve bu yüzden tövbe etmeniz gerektiğine yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de ve geçimde meydana gelecek canlılığa ve berekete delâlet eder.
# Saniyen ağırbaşlı, ama uyumsuz bir arkadaşınızdan iyilik göreceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise önemli bir hastalık geçirmeye tâbir olunur.
# Ünlü rüya yorumcusu El İdrisi görülen rüya bölge için hayır ve emniyete işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ömrünüzün uzayacağına ve muradınıza ereceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 10 ( on )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Şiddet göstermeksizin kuvvetli, zayıflık belirtmeksizin yumuşak ol!Hz. Ömer (r.a)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here