Rüyada üniformasız polis görmek

19
0
PAYLAŞ

Rüyada üniformasız polis görmek

Rüyada üniformasız polis görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üniformasız polis görmek kendi elinizle saygınlığınızı yitireceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  aldığınız darbenin şiddetince size vuran kimseden zorluk göreceğinize işarettir.
# Saniyen baht, kuvvet, nimet ve zafere işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise Allahın size ilim ve hikmet ihsan edeceğine, bu vesileyle insanlara ilim ve hikmet aktaracağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Dânî rüyayı gören kişi için iki büyük şahsiyetin birbiriyle husumet edeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için insanlarla gereksiz tartışmalara gireceğinize ve bu yüzden rahatsızlık yaşayacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 206 ( ikiyüzaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Din kardeşinin yüzüne karşı söylemediğin şeyi ardından söylemen gıybettir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here