Rüyada üniversite amfisi görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada üniversite amfisi görmek

Rüyada üniversite amfisi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üniversite amfisi görmek yöre halkının korku ve endişe içinde olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de insanlardan büyüklük ve saygınlık göreceğinize işarettir.
# Saniyen zor bir işle karşılaşacağınıza ve çıkmaza gireceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ilim ve hikmet öğreneceğinize veya bir meslek edineceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Ebu Bekr Zekeriyya Râzi görülen rüya çocuğunuzun çok iyi ve hayırlı biri olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir dostunuzla tekrar görüşeceğinize ve sevineceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 44 ( kırkdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bağdat’ın maneviyat büyüklerinden Ahmed Rufai Hazretleri bir gün ders verdiği öğrencilerine der ki:İçinizde kim bir ayıbımı görürse hemen söylesin ki o ayıbımı vakit geçirmeden düzelteyim, tekrar etmeyeyim!Kimseden bir ses çıkmaz. Ancak bir talebesi parmağını kaldırır:Efendim der, sizde benim gördüğüm büyük bir ayıp var.Söyle bakayım evladım o ayıbımı da hemen düzelteyim!Gözleri yaşararak konuşan talebe, hocasının ayıbını şöyle ifade eder:Sizin en büyük ayıbınız, bizim gibi günahkârları talebe olarak kabul etmenizdir!Bu söz üzerine derin bir sessizlik başlar. Neden sonra Rufai Hazretlerinden şu söz duyulur:Kendisini günahkâr bilme olgunluğuna erişen bu talebemi yerime halife tayin ediyorum. Bundan sonra ben olmadığım zamanlarda sohbeti o yapacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here