Rüyada üniversite arkadaşı görmek

19
0
PAYLAŞ

Rüyada üniversite arkadaşı görmek

Rüyada üniversite arkadaşı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üniversite arkadaşı görmek kaybolan birisinin eve geri döneceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de nefsi duygularınızın kabardığına işarettir.
# Saniyen büyük bir kadınla evleneceğinize veya bir kız çocuğunuz olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise o atın değeri ve güzelliği kadar büyüklük, baht ve saadet elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof Şemseddin Semerkandi yorumunda çok dua edeceğinize ve ağlayıp sızlayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için rüyayı görenin işinin ehli olmadığına ve kötü bir kimse olduğuna delâlet eder.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 625 ( altıyüzyirmibeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

7097 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Allah kuluna bir nimet verdiği zaman kul "Elhamdülillah" derse, kulun verdiği (yani hamd demek suretiyle ödediği, kendine sağlayacağı menfaatçe) aldığından efdal (üstün) olur."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here