Rüyada üniversite arkadaşı görmek

Rüyada üniversite arkadaşı görmek

Rüyada üniversite arkadaşı görmek Kuran okuyan alim bir evlada sahip olacağınıza işarettir. Saniyen helal mala, ilme, hikmete, rızka ve mülke delâlet eder.Bazende daha sonra büyük bedeller ödeneceği ve her şeyin ters gideceği hamleler yapıldığına, kişinin içinde bulunduğu dönemde yaptığı hataları fark etmeyip sürdürdüğüne ve bu nedenle çok büyük sıkıntılar çekeceğine yorumlanır.
# Rüyada üniversite arkadaşı görmek o yıl yöre halkının bolluk ve bereket içinde olacaklarına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de üstesinden gelineceğinin işaretidir.
# Rüyada üniversite arkadaşı görmek hasta ise, şifaya ermeye ve cennete girmeye delâlet eder.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Hüseyn Mâsercisînin tabirinde rüya sahibinin dertlerin yükünden, hayatın kederinden, sıkıntılardan, zorluklardan kurtularak hafifleyeceğine, şifa bulacağına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here