Rüyada üniversite hakkında konuşmak

22
0
PAYLAŞ

Rüyada üniversite hakkında konuşmak

Rüyada üniversite hakkında konuşmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üniversite hakkında konuşmak dileğinizin gerçekleşeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de önemli biri olmak isteyeceğinize ama olamayacağınıza veya bir şeye sahip olmak isteyeceğinize ama onu elde edemeyeceğinize işarettir.
# Saniyen çok fazla mal elde edeceğinize, ancak insanlar tarafından kınanacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise o mahallin halkı için menfaat teminine, kâr ve menfaata, hayır ve berekete alâmettir.
# Ünlü alim Sind bin Ali rüyayı gören kişi için bir çocuğunuzun veya erkek kardeşinizin veyahut da kız kardeşinizin olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bol bir kısmete yorumlanır.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 249 ( ikiyüzkırkdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Salihlerle arkadaşlık etmek, sonsuz saadete kavuşturan yolda yürümek demektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here