Rüyada üniversite hocanı görmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada üniversite hocanı görmek

Rüyada üniversite hocanı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üniversite hocanı görmek  bir hakkı veya borcu inkar edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kazançlı bir yolculuğa işarettir.
# Saniyen itibar kazanacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise efendisine itaat etmeyen kadına da delâlet eder.
# Ünlü alim Hacac bin Yusuf bin Matar rüyayı gören kişi için düşmanınıza veya kötü bir kadına işinizin düşeceğine ve bu yüzden sıkıntı çekeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için adil ve insaflı biri olacağınıza şeklinde yorulur.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 715 ( yediyüzonbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. İsa (a.s):Kimlerle oturup kalkalım? Diyenlere cevaben:Gördüğünüz zaman Allah’ı hatırlatanlarla, sözü ile ibadetlerinizi arttıranlarla ve ahiret ameline sizi teşvik edenlerle düşüp kalkın, buyurmuştur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here