Rüyada üniversite hocanı görmek

Rüyada üniversite hocanı görmek

Rüyada üniversite hocanı görmek işinizin kötüye gideceğine ve attığınız düğümün sağlamlığına göre işinizin daha da kötüleşeceğine işarettir. Saniyen her işinde yükseleceği, üstesinden gelemeyeceği hiçbir şeyin olmayacağı anlamına gelir.Bazende rüyada yanık veya yanma görmek hayra işaret etmez.
# Rüyada üniversite hocanı görmek ırz veya vücuda erişecek olan zarara işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de aile içi herhangi bir sorunun olmayacağına, kötü günleri geçmişte bırakan rüya sahibinin sevdiklerinin üzerine titreyeceğini ve onlara daima helal lokma yedireceğini ifade eder.
# Rüyada üniversite hocanı görmek kırmızı veya mavi ise huysuzluğuna delâlet eder.
# Ünlü Filozof İbrâhim Bin Usayfirnin tabirinde çok hayırlıdır ve rüyayı gören kişinin hayatında mutluluk verecek, hayır ve uğur getirecek gelişmeler yaşanacağına, muradına ereceğine, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına delalet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here