Rüyada üniversite profesörü görmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada üniversite profesörü görmek

Rüyada üniversite profesörü görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üniversite profesörü görmek yumuşak huylu ve zengin kimseye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bölge halkının rahatlık ve nimet içinde olacağına işarettir.
# Saniyen üzüntü ve sıkıntı demektir. Bazı rüya tabirlerinde ise ticarette başarı kazanacağınıza yorumlanır.
# Ünlü düşünür Fahreddin Râzî tabirinde iki yüzlü ve mürai biri ile ahbaplığa işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bulunduğunuz bölgede ucuzluk olacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 834 ( sekizyüzotuzdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Tabiatta Yüce Yaratıcının tesis ettiği bir denge vardır. Yangın bu dengeyi bozar. Anızları pullukla sürüp toprağa karıştırmak zahmetinden kurtulmak için insanlar anızları yakıyorlar. Hâlbuki kaş yapayım derken göz çıkardıklarının farkında değiller. Tarladaki anızlarla birlikte yanan sadece fareler değil, binlerce küçük canlı, hepsinin de görevi var.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here