Rüyada üniversite sınavında kopya çekmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada üniversite sınavında kopya çekmek

Rüyada üniversite sınavında kopya çekmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üniversite sınavında kopya çekmek musibete uğrayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sakin bir yaşam süreceğinize işarettir.
# Saniyen güçlü, akıllı ve sağlıklı bir çocuk sahibi olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise saygınlığınızın bir miktar azalacağına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Sabit bin Kurra rüyayı gören kişi için kadınların hile ve sihirlerine delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hiçbir faydası olmayan kötü ve ziyankar kız çocuğuna işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 914 ( dokuzyüzondört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İmam-ı Rabbanî k.s. Hazretleri; “Bir farzı yerine getirmek bin sünneti yerine getirmekten, bir sünneti yerine getirmek bin edebi yerine getirmekten daha faziletlidir.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here