Rüyada üniversite sonucunu görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada üniversite sonucunu görmek

Rüyada üniversite sonucunu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üniversite sonucunu görmek dini veya dünyevi bir işinizde çıkmaza gireceğinize ve ne yapacağınızı şaşıracağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de düşmanlığa tâbir olunur.
# Saniyen kaza geçirme veya hata yapma konusundaki endişenizin bir sonucu olabilir. Bazı rüya tabirlerinde ise hile yoluyla dünya malı elde edeceğinize delâlettir.
# Ünlü düşünür Reşîdüddîn Hamedani tabirinde nefret ve bıkkınlığa işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için günahınızla islediğiniz sevabın tartıldığı takdirde birbirine denk olduğuna işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 474 ( dörtyüzyetmişdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3269 – Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resulullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Nefsim kudret elinde olan Zât-ı Zülcelâl'e yemin ederim, bir erkek hanımını yatağa davet ettiğinde kadın imtina edip gelmezse, kocası ondan râzı oluncaya kadar semada olan melekler ona gadab ederler.''

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here