Rüyada üniversite tercihi yapmak

55
0
PAYLAŞ

Rüyada üniversite tercihi yapmak

Rüyada üniversite tercihi yapmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üniversite tercihi yapmak yabancı bir yöneticiden mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hastalanacağınıza ve ardından çabucak iyileşeceğinize işarettir.
# Saniyen yükselmeye zenginliğe ve nimete delalet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise dört şekilde tabir olunur: a) İşin neticesi , b) Adalet , c) Velayet , d) Ezan…
# Ünlü rüya yorumcusu Ali bin Rıdvan görülen rüya kötü bir söz işiteceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir sıkıntı yaşayacağınıza ama çabucak atlatacağınıza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 148 ( yüzkırksekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bayezid-i Bistami hazretleri buyuruyor ki:"Dilini, Allah-ü Teâlâ’nın ismini anmaktan başka işlerle uğraşmaktan ve başka şeyler konuşmaktan koru. Nefsini hesaba çek. İlme yapış ve edebi muhafaza et. Hak ve hukuka riayet et. İbadetten ayrılma. Güzel ahlâklı, merhamet sahibi ve yumuşak ol. Allah-ü Teâlâ’yı unutturacak her şeyden uzak dur ve onlara kapılma.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here