Rüyada üniversite yurdunda kalmak

10
0
PAYLAŞ

Rüyada üniversite yurdunda kalmak

Rüyada üniversite yurdunda kalmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üniversite yurdunda kalmak bir dairenin idaresine bakan veya okulun başı bulunan hocaya delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de işinizi büyük şahsiyetlerle daha da güçlendireceğinize işarettir.
# Saniyen mal varlığınızın artacağına ve çocuk sahibi olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise erkek kardeşe, yahut şefkatli bir çocuğa veya mal ve mülke delâlet eder.
# Ünlü düşünür Reşîdüddîn Hamedani tabirinde kötü birine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üyük ve saygın kişilerin mesajının size ulaşmayacağına tâbir olunur.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 812 ( sekizyüzoniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Eğer yürüdüğünüz yolda engel yoksa, bilin ki o yol sizi bir yere ulaştırmaz.B. Shaw

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here