Rüyada üniversite yurdunda kalmak

Rüyada üniversite yurdunda kalmak

Rüyada üniversite yurdunda kalmak düşmandan yana güvende olacağınıza işarettir. Saniyen hem de bu işe fesat karıştırıldığını bile bile sermaye koymasına delalet eder.Bazende yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına ve ailesiyle geçiminin de herkes tarafından beğeni toplayacağına işarettir.
# Rüyada üniversite yurdunda kalmak yöre halkına büyük bir bela geleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de doğru olan bir zat rüyasını tâbir etse, tâbir aynen zuhur eder.
# Rüyada üniversite yurdunda kalmak mutluluk ve rahatlık içinde bulunduğuna delalet eder.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Hâce Abdullah El-İsfehânî El-İmâmînin tabirinde herhangi bir konuda gayrı meşru olan bir işe bulaşılmış olabileceğini ya da bu durumda olan kimselerle samimiyet kurma eğilimini gösteren bu rüya, bir uyarı niteliğine de sahip durumdadır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here