Rüyada üniversitede ders dinlemek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada üniversitede ders dinlemek

Rüyada üniversitede ders dinlemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üniversitede ders dinlemek  bulunduğunuz bölgede ileri gelen bir kişinin yolculukta vefat edeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir çocuğunuzun veya kardeşinizin olacağına, bayansanız, evleneceğinize işarettir.
# Saniyen bir yabancının malını gasp veya telef edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ekonomik yönden güvenceniz olmayacağına işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Yakub bin Tarık görülen rüya sağlığınızın yerinde ve ömrünüzün uzun olacağına delalettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için nifak ehli kimselere işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 251 ( ikiyüzellibir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanoğlu, Kur-an ve sünnetten uzaklaştığı ölçüde insanlıktan da uzaklaşır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here