Rüyada üniversitede ders dinlemek

Rüyada üniversitede ders dinlemek

Rüyada üniversitede ders dinlemek bir tanıdığınızın hakkının zayi olacağına şeklinde yorulur.Saniyen hacca gitmeye işarettir.Bazende rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında yaşayacağı ve kısa süreli bir sıkıntı ve sorun yaşayacağı problemlere delalet edilir.
# Rüyada üniversitede ders dinlemek rızkınızın bollaşacağına, dini inancınız konusunda sorun yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ferahlik, sevinç ve bu gibi yerlerde kadinlarin toplanmasina işarettir.
# Rüyada üniversitede ders dinlemek riyasete ana babaya hocaya devlet reisine ve hayırlı şeylere tabir olunur.
# Büyük Rüya Tabircisi Molla Miskinnin tabirinde gerçek hayatta da bir iş sahibi olmak yahut çalışılan işten sağlanamayan mutluluğu başka yerlerde aramak manasına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here