Rüyada üniversitede öğretmen olduğunu görmek

Rüyada üniversitede öğretmen olduğunu görmek

Rüyada üniversitede öğretmen olduğunu görmek dünyaya fazla bel bağladığınıza ve bu konuda dikkatli olmanız gerektiğine işarettir. Saniyen onun şefaatine delâlet eder.Bazende rüyayı gören kişinin yakında yaşadığı yoğun stresten ve kötü günlerden kurtulacağına, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına yani düştüğü yerden kalkma cesareti göstereceğine ve yavaş yavaş toparlanmaya başlayacağına ve de hayatına kaldığı yerden devam edeceğine işaret eder.
# Rüyada üniversitede öğretmen olduğunu görmek uzun süre görmediğiniz bir arkadaşınızı göreceğinize ve sevineceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin malında noksanlık meydana gelir.
# Rüyada üniversitede öğretmen olduğunu görmek o kimsenin münafık olduğuna işarettir.
# Ünlü Alim Hakîm Şah Muhammed Kazvînînin tabirinde rüyayı gören kişinin, çok büyük sıkıntı yaşadığı ve çok sıkıştığı bir iş için, iş hayatında ya da sosyal hayatta çok sevdiği ve saygı duyduğu bir kişiden çok büyük bir iyilik göreceğine delalet edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here