Rüyada üniversitede öğretmen olduğunu görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada üniversitede öğretmen olduğunu görmek

Rüyada üniversitede öğretmen olduğunu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üniversitede öğretmen olduğunu görmek küçük düşme tehlikesi yaşayacağınıza ve sıkıntıya düşeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yapacağınız bir hata nedeniyle bir kazaya sebebiyet vereceğinize işarettir.
# Saniyen yöre halkının korku ve endişe içinde olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise mal ve mirasa işarettir.
# Ünlü alim İbn Havkal rüyayı gören kişi için düşman kazanacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ihtiyaçları gidermeye ve maksatlara yardım etmeye alâmettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 743 ( yediyüzkırküç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4555 – Ya'la İbnu Ümeyye radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Harem'de mal ihtikârı orada işlenen bir zulümdür."Ebu Davud, Menasik 90, (2020).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here