Rüyada üniversitede sınav olmak

19
0
PAYLAŞ

Rüyada üniversitede sınav olmak

Rüyada üniversitede sınav olmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üniversitede sınav olmak önceki tabirden daha iyi bir tabirle karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de malınızın artacağına ve saygınlık kazanacağınıza işarettir.
# Saniyen üzüntü veya husumete işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  bir tartışma yaşayacağınıza ve bu yüzden rahatsızlık duyacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Fahreddin Râzî tabirinde bidat sahibi olduğunuza ve DOĞRU yoldan uzaklaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için altı vech ile tabir olunur: a) Rızık , b) İş , c) Haram mal , d) Yardım isteme , e) Kötü söz , f) Çocuk.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 562 ( beşyüzaltmışiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Cömertlik, saadetin anahtarıdır.Nâsır-ı Husrev

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here