Rüyada üniversitede sınıfta olduğunu görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada üniversitede sınıfta olduğunu görmek

Rüyada üniversitede sınıfta olduğunu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üniversitede sınıfta olduğunu görmek  bir Müslümanın sizin yanınızda zelil olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de insanlar arasında iyi bir konuma sahip olacağınıza işarettir.
# Saniyen  batıl şeyler söyleyeceğinize, üzüntü ve sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise karşınıza zorluk çıkacağına işarettir.
# Ünlü alim Hacac bin Yusuf bin Matar rüyayı gören kişi için sevineceğinize tabir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için tabiri de şöyle: a) Hısım ve akrabayı gözetmek , b) Herkese iyilik etmek , c) İnsanların muhabbetini kazanmak.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 284 ( ikiyüzseksendört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3615 – Sefine radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'ı bir sa' miktarındaki su cenâbetten yıkar, bir müdd su da abdestine yeterdi."Müslim, Hayz 52, (326); Tirmizi, Tahâret 42, (56).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here