Rüyada unla abdest almak

Rüyada unla abdest almak

Rüyada unla abdest almak bir kadının size gönlünü kaptıracağına işarettir. Saniyen doğruluğa, bazı kere de günaha delâlet eder.Bazende aynı zamanda, yaşanan parasal sorunların en kısa zamanda hızlı bir şekilde çözüleceğine ve bütün sıkıntılardan kurtulup genişliğe ermeye yorumlanır.
# Rüyada unla abdest almak bu fakirliğe işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de oldukça hayırlı ve güzel bir rüyadır.
# Rüyada unla abdest almak yakın bir zamanda güzel bir olayla karşılaşılacak demektir.
# Ünlü Alim İbn-İ Mülakkın Ömer Bin Alinin tabirinde zor zamanlar geçiren rüya sahibinin yanına gelecek olan arkadaşlarını ve sevdiklerinin ona her konuda destek olacaklarını, maddi anlamdaki sıkıntılarını da sevdiği insanlar sayesinde kolaylıkla çözeceğini, manevi olarak da her zaman yanında olan dostlarının varlığından güç alarak iyi hissedeceğini gösterir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here