Rüyada unla abdest almak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada unla abdest almak

Rüyada unla abdest almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada unla abdest almak söz sahibi birinden menfaat göreceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kontrolsüz harcamalar yapacağınıza işarettir.
# Saniyen şu şekilde de tabir olunur: a) Allahu Teala o kimsenin dinini ıslah eder , b) Nifaktan uzak olarak ahirete gider , d) Nebiyy-i Zişan ona şehadette bulunur , e) Bütün melekler onun için istiğfar ederler , f) Cenab-ı Hakı kişiye ihlas nimeti verir… Bazı rüya tabirlerinde ise hastalık ve sıkıntıdan güvende kalacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof İbn-i Heysem yorumunda azizlik, zenginlik, ferahlık, sevinç ve selim bir kalbe malik olmaya delâlet eder. Ve o kişi muradının incisini elde eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için savaş ve husumete işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 427 ( dörtyüzyirmiyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünyaya meyli, sevgisi olan kimse, maalesef en umutsuz hastalığa yakalanmış demektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here