Rüyada ünlü aile görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada ünlü aile görmek

Rüyada ünlü aile görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ünlü aile görmek huzurlu ve sonu güzel olan hayata şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de dost ve yaranlarından sevgi ve muhabbete mazhar olmaya işarettir.
# Saniyen ahlaka aykırı birtakım davranışlarınız nedeniyle itibarınızı kaybedeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise inançsız, zararlı, külfeti çok, bozuk ağızlı fakat zayıf bir düşmana işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Hemdani görülen rüya iffetli ve dindar bir kadınsanız, hayra; değilseniz, kötüye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üç veçhe ile tabir olunur: a) Hane sahibi , b) İkinci zevce , c) Hizmetkar…
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 25 ( yirmibeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Doğru söyleyip zincire vurulmak, yalan söyleyerek zincirden kurtulmaktan evladır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here