Rüyada ünlü aşçı görmek

19
0
PAYLAŞ

Rüyada ünlü aşçı görmek

Rüyada ünlü aşçı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ünlü aşçı görmek yatağın değeri kadar zarar göreceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hâne halkından birinin hasta olacağına işarettir.
# Saniyen iyi ve sevindirici sözler işiteceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise istemediğiniz halde bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir.
# Ünlü alim İbn Hazm rüyayı gören kişi için şaşılacak bir iş yapacağınıza, elde etmeyi ümit ettiğiniz ancak elde edemediğiniz bir şeyi elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ömrünüzün pek de uzun olmayacağına işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 634 ( altıyüzotuzdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. Yahya (a.s), kendisine: Zinanın başlangıcı nedir, diye sorduklarında “Harama bakış ve müstehcen düşüncedir,” diye cevap vermiştir.Fudayl diyor ki:Şeytan: “Bakış, benim ok ve yayımdır. Ben onunla daima hedefe isabet ettiririm” demiştir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here