Rüyada ünlü bir çift görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada ünlü bir çift görmek

Rüyada ünlü bir çift görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ünlü bir çift görmek telafi edebileceğiniz zararlarla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de alçak düşmana ve ahmak hırsıza işarettir.
# Saniyen sıkıntısız, güzel ve geniş bir rızka delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise bir vazifenizi yerine getirmenin memnuniyetini yaşayacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Usame bin Munkiz rüyayı gören kişi için para kazanacaksınız anlamında işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir âlimin tavsiyesiyle tövbe edeceğinize ve bu vesileyle takva sahibi olacağınıza delalet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 334 ( üçyüzotuzdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünya bir köprüdür. Üzerinden geç, tamirine bakma.Hz. İsa a.s.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here