Rüyada ünlü biri ile sevgili olmak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada ünlü biri ile sevgili olmak

Rüyada ünlü biri ile sevgili olmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ünlü biri ile sevgili olmak geçim sıkıntısı çekeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çok yolculuk yapan hilekar kişiye işarettir.
# Saniyen şu şekilde tabir olunur: a) Rahmet , b) Nimet , c) İzzet , d) Ulûvv-i Kadr , e) Devlet , f) Zafer , g) Saadet ve riyaset , h) İslamda kuvvet , i) Dünya ve ahirette hayır ve rahat… Bazı rüya tabirlerinde ise bir hileyle karşılaşacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Dânî rüyayı gören kişi için bir olaya şahit olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için o kimsenin dünyadayken namahremlere kötü gözle bakan biri olduğuna işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 401 ( dörtyüzbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir kula bak, vaktini boşa harcıyorsa boş şeylerle vakit geçiriyorsa, Allah-ü Teâlâ’yı anmıyorsa, bilesin ki, Allah-ü Teâlâ onu sevmiyor demektir.Zünnûn-ı Mîsrî

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here