Rüyada ünlü biri ile sevgili olmak

Rüyada ünlü biri ile sevgili olmak

Rüyada ünlü biri ile sevgili olmak bir iş yapmaya teşebbüs edeceğinize, ama adınızın o işle kötüye çıkacağına işarettir. Saniyen beklenmedik miktarda para kazanmak demektir.Bazende eğer taze ve güzelse güzel bir geçime ve bereketli bir rızka yorulur.
# Rüyada ünlü biri ile sevgili olmak taaccüp edilecek bir şey görmeye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de gözü yükseklerde olan, azla yetinmeyi bilmeyen, sabırsız, lüks ve para düşkünü bir kişi ile tabir edilir.
# Rüyada ünlü biri ile sevgili olmak geçmişteki günahları bağışlanır.
# Ünlü Alim Hamîd Bin Muhammed Efendinin tabirinde var olan hayatın büyük sürprizler olmadan, sakin ve huzurlu geçeceğine işaret ederken evli kişilerde hane içinde romantik zamanların artmaya başlayacağını, eşlerin birbirleriyle daha çok vakit geçireceklerini ve aralarındaki her türlü sorunu karşılıklı iletişimle sağlıklı şekilde çözeceklerine yorumlanır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here