Rüyada ünlü birine para vermek

Rüyada ünlü birine para vermek

Rüyada ünlü birine para vermek hayır ve menfaate ve rızka tabir olunur. Saniyen sefer ve yolculuk ile tâbir olunur.Bazende ağzı sıkı biriyle ortak çalışma yapmak ve çevreye duyurmadan işleri yürütmek manasındadır.
# Rüyada ünlü birine para vermek ele girecek para ile tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de bir şehre vali olmaya delâlet eder.
# Rüyada ünlü birine para vermek dinde bozukluğa işarettir.
# Ünlü Filozof Bâkıllânînin tabirinde rüya sahibi, iyi huylu ve yumuşak kalpli bir kişi olduğu için insanlar tarafından çok sevildiğine, her zaman el üstünde tutulduğuna, başı sıkıştığı zaman yardımına koşacağına, hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına ve büyük mutluluklar yaşayacağına i

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here