Rüyada ünlü birine para vermek

21
0
PAYLAŞ

Rüyada ünlü birine para vermek

Rüyada ünlü birine para vermek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ünlü birine para vermek karınızın hastalanacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mala veya yöneticiliğe işarettir.
# Saniyen geçiminizin kötüye gideceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir adam ile arada meydana gelecek kavga ve düşmanlığa delâlet eder.
# Ünlü filozof İbnül Cevzî yorumunda mal ve bereket demektir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kötü bir topluluğa din önderliği yapacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 100 ( yüz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Zulüm kılıcını çeken, o kılıcın kurbanı olur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here