Rüyada ünlü biriyle konuşmak

Rüyada ünlü biriyle konuşmak

Rüyada ünlü biriyle konuşmak emniyet edilir sağlam bir şeye tutunmaya veya salih kimselere ya da insanların hayırlılarına delâlet eder. Saniyen gıybete, haram mala veya başa gelecek bir felakete yorumlanır.Bazende daha önce denenmiş ama sonuç alınamamış olan bir durumu yeniden değerlendirmek ve bu kez daha dikkatli, titiz bir şekilde olaylara yaklaşarak farklı çözümler aramak anlamına gelir.
# Rüyada ünlü biriyle konuşmak yeni bir aşk macerasına atılacağına yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin güzel bir hayatı olacağı anlamına gelir.
# Rüyada ünlü biriyle konuşmak yumuşak, şefkatli ve adaletli bir devlet reisine işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Tebâsî Ahmed Bin Muhammednin tabirinde aydınlık ve esenlik anlamına gelir, hastaların şifa bulmasına, üzüntülerin bitmesine, darlığın ve yokluğun son bulmasına, keyfin ve huzurun yerine gelmesine ve hem malda hem de parada artış olmasına işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here