Rüyada ünlü biriyle konuşmak

8
0
PAYLAŞ

Rüyada ünlü biriyle konuşmak

Rüyada ünlü biriyle  konuşmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ünlü biriyle konuşmak gizli bir aşk yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de boşanacağınıza delâlet eder.
# Saniyen izzete , şerefe , saltanata , düşmana galip gelmeye , arzu ve isteklerine kavuşmaya , evlada , hanıma , memleketlere , güzel mallara , sıhhate , gam ve kederden ferahlığa , gözlerin sağlamlığına ve çok sefer etmeye delalet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise ev halkının zarar göreceğine işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Dânî rüyayı gören kişi için son nefeste imansız gitmeye alâmettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dinsiz ve zalim biriyle oturup kalkacağınıza ve suyun bulanıklığı kadar üzüntü ve sıkıntı göreceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 707 ( yediyüzyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Selman-ı Farisî vali iken aldığı maaşının tamamını fakirlere dağıtan, kendi el emeği ile yaptıklarını satarak geçinen, mal ve para biriktirmeyi İslam’ı anlamamak olarak algılayan gönlü zengin bir sahabeydi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here