Rüyada ünlü biriyle sevgili olmak

Rüyada ünlü biriyle sevgili olmak

Rüyada ünlü biriyle sevgili olmak doktora ihtiyaç duyacağınıza işarettir. Saniyen ölü üzerine ağlamaya delâlet eder.Bazende girilecek bir işte büyük zaferler kazanılacağına, iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, zor zamanların geride kalacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, edilen yardımlar ve yapılan hayırlar s
# Rüyada ünlü biriyle sevgili olmak insanları helak eden kimseye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de gerçek hayatta yükselmek, mutlu olmak, sıkıntılardan kurtulup rahatlamaktır.
# Rüyada ünlü biriyle sevgili olmak şu şekilde tabir olunur: a) Allah Teala , ona ilim ve hikmet verir , b) Şifa bulur , c) Üzüntü ve kederden kurtulur , d) Mal ve geniş rızıkla nimetlenir…
# Ünlü Düşünür Ebû Tâhir Mahallî Muhammed Bin Hüseynnin tabirinde iş hayatında ve sosyal hayatta bazı konularda çok küçük sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına ancak daha sonra bu sıkıntılardan kurtulup en kısa zamanda normal hayata dönülüp rahat bir hayat sürüleceğine işaret edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here