Rüyada ünlü biriyle sevgili olmak

33
0
PAYLAŞ

Rüyada ünlü biriyle sevgili olmak

Rüyada ünlü biriyle sevgili olmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ünlü biriyle sevgili olmak akşam namazına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dört vech ile tabir olunur: a) Ehl-i Beyt , b) Akraba , c) Yolculuk , d) Mal ve nimet…
# Saniyen ilim ve rızka sevinç ve sürura yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise o yöre halkından bir bayanla evleneceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El Abhari görülen rüya bulunduğunuz bölgede yaşayan söz sahibi birinin bazı yerlere elçiler göndereceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için izzet, şeref ve rütbe ile tâbir olunur.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 787 ( yediyüzseksenyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kız evlâtlar, ana-babası için hayır ve hasenattırlar. Oğlanlar ise, nimettirler. Hasenat sahibi olanlar sevap kazanır. Nimetlerden ise hesaba çekilir, sual sorulur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here