Rüyada ünlü biriyle zaman geçirmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada ünlü biriyle zaman geçirmek

Rüyada ünlü biriyle zaman geçirmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ünlü biriyle zaman geçirmek bir kargaşa yaşayacağınıza ve bu kargaşanın mutlu sonla biteceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de günaha, gam ve gussaya yorumlanır.
# Saniyen o şehirde yaşayan insanların işlerinin aksayacağına ve bir afetle karşılaşacaklarına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kadınlar için servete, erkeler içinse harama işarettir.
# Büyük rüya tabircisi İbn Fadlan rüyayı gören kişi için düşmana galip geleceğinize, üzüntülerden kurtulacağınıza ve murada ereceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için makamınızda düşüş olacağına işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 485 ( dörtyüzseksenbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kendisini çok seveni, Hak da sevmez, halk da sevmez.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here