Rüyada ünlü biriyle zaman geçirmek

Rüyada ünlü biriyle zaman geçirmek

Rüyada ünlü biriyle zaman geçirmek dost ve ahbaplardan uzak kalmaya işarettir.Saniyen iyi giden evliliğinizin bozulacağı ve çok sıkıntı çekeceğinize işarettir.Bazende kişi için soruna neden olacak bazı ilişkilerin bu sıralarda gün yüzüne çıkacağına, dost sanılan kişilerin yüz çevireceğine, güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına alamet eder.
# Rüyada ünlü biriyle zaman geçirmek cerrah, ara bulucu ve iğneciye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kısmet ve nimete yorumlanır.
# Rüyada ünlü biriyle zaman geçirmek cimriliğe delâlet eder.
# Ünlü Filozof Mevlânâ Şehkubâd Şirvânînin tabirinde rüya sahibinin, yapılan işler ve ortaya konulan eserlerle neredeyse kılını bile kıpırdatmadan kazanacağı ve uzun bir zaman sonunda bir servete dönüşecek paraya delalet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here