Rüyada ünlü devlet adamı görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada ünlü devlet adamı görmek

Rüyada ünlü devlet adamı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ünlü devlet adamı görmek avam tabakasından size bir şey ulaşacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de öfkeleneceğinize işarettir.
# Saniyen muhtemelen durumunuzun tümüyle değişeceğine delalet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise yöre halkına büyük bir bela geleceğine işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Sabit bin Kurra rüyayı gören kişi için fesat ve isyankarlığa yöneleceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için azaptan güvende kalacağınıza ve üzüntüden kurtulacağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 54 ( ellidört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah katında kul, insanlar arasında makbul olmak istersen haddini bil.Hz. Ali r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here