Rüyada ünlü devlet adamı görmek

Rüyada ünlü devlet adamı görmek

Rüyada ünlü devlet adamı görmek akan ter miktarınca mal varlığınızın azalacağına işarettir. Saniyen sıkıntı, hasret, ayrılık ve ihtiyaca delâlet eder.Bazende büyük bir mutluluğun yaşanacağına, rüya sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına alamet eder.
# Rüyada ünlü devlet adamı görmek sapıklığa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de büyüyen, genişleyen ve artan şeylere delâlet eder.
# Rüyada ünlü devlet adamı görmek ölen kimsenin uhrevi durumunun iyi olduğuna işarettir.
# Ünlü Filozof İbn-İ Kurtubî Abdullah Bin Hasennin tabirinde bir yandan mutluluk, güzellik, sağlık ve hayır anlamına gelirken bir yandan da uğursuzluk, şanssızlık, kısmetsizlik ve melanet olarak kabul edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here