Rüyada ünlü erkekle öpüşmek

Rüyada ünlü erkekle öpüşmek

Rüyada ünlü erkekle öpüşmek dört vech ile tâbir olunur: a) Devlet reisi , b) Kadri yüce bir zat , c) İmam , d) Müezzin.Saniyen kazanç, mülkiyet demektir.Bazende çok güzel bir haber alacağına, bu sayede kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, yol arkadaşlığı yapılan biri ile yüklü kazanç elde edileceğine, sorunların biteceğine, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına ve
# Rüyada ünlü erkekle öpüşmek sevince, düşman üzerine galip gelmeye, çocuklar için kuran-ı kerimi hatmetmeye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin babasının daha çok uzun yıllar sağlık içinde yaşayacağına delalet eder.
# Rüyada ünlü erkekle öpüşmek o yere doğanların sayısınca hırsız ve yol kesici girmesine delâlet eder.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Safiyyüddîn Ürmevî Muhammed Bin Abdürrahîmnin tabirinde rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerden birinin yapacağı büyük bir hata yüzünden çok büyük bir sorun yaşayacağına, işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, elinde bulunan evi ve malı çok kısa bir zaman içinde satmak zorunda kalacağına ve bu satıştan kazandığı para ile işinde yaşan

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here