Rüyada ünlü erkekle öpüşmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada ünlü erkekle öpüşmek

Rüyada ünlü erkekle öpüşmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ünlü erkekle öpüşmek bu vasıftaki birini alt edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de şiddet ve meşakkata delâlet eder.
# Saniyen takvalı ve dindar bir bayanla evleneceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise alim, bilge ve öncü bir evlada sahip olacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür İbn-i Şeddad tabirinde kişi için fırtınalı günlerin kapıda olduğunu ve özel hayatla alakalı tutkulu beraberliklerin gündeme geleceğini Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yukarıda belirtilen kadının öleceğine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 849 ( sekizyüzkırkdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1017 – EbuHüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Bir adam gelerek Hz. Peygamber aleyhissalâtu vesselâm'e: "Ey Allah'ın Resûlü, bir kimse Allah yolunda cihad arzu ettiği halde bir de dünyalık isterse durumu nedir?" diye sordu. Şu cevabı verdi: "Ona hiçbir sevab yoktur!" Adam aynı soruyu üç sefer tekrar etti, Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm da her seferinde: "Ona sevab yoktur!" diye cevap verdi."Ebu Dâvud, Cihâd 25, (2516).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here