Rüyada ünlü erkekle sevgili olmak

14
0
PAYLAŞ

Rüyada ünlü erkekle sevgili olmak

Rüyada ünlü erkekle sevgili olmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ünlü erkekle sevgili olmak kötü bir haber alacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dört veçhile tabir olunur: a) Devlet , b) Baht , c) Ana , baba , d) Mal ve şeref..
# Saniyen küçük sorunlarla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yapacağı bir is için verilecek zamana işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Yusuf TAVASLI nın yorumunda; parlak bir geleceğiniz olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zilletten kurtulacağınıza işlerinizin düzene gireceğine mal ve nimet bulacağınıza şeklinde yorulur.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 67 ( altmışyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

988 – Hz. Muğîre radıyallahu anh dedi ki: "Peygamberimiz aleyhissalâtu vesselâm, Rabbimizin risaletini getirmiştir. Bir de bize bildirdi ki, bizden kim öldürülürse cennetlik olacaktır. Bu sebeple biz, ölümü, sizin hayatı sevdiğinizden daha çok seviyoruz."Buharî, Cizye 1, Tevhid 46, (Buharî, Kitabu't-Tevhid'de muallak olarak kaydetmiştir. Rezîn tam olarak kaydeder).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here