Rüyada ünlü erkekle sevgili olmak

Rüyada ünlü erkekle sevgili olmak

Rüyada ünlü erkekle sevgili olmak kadına, savaş meydanına veya hastalığa delâlet eder.Saniyen rüyayı gören kişinin, sıkıntılı günler geçirdikten sonra kendisini toparlayacağına, aile hayatında çok istediği ve uzun zamandan beri hayal ettiği bir mutluluğa ve huzura kavuşacağına, bu sayede kendisini üzen ve yoran herşeyi hayatından çıkartacağına, yakın zaman içinde yeteneklerini herkese ispat edeceği bazı çalışmalar gerçekleştirerek adından sBazende rüyayı gören kişinin arkadaş ve dost olduğu kişilerle ilişkilerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağı tatsız ve kötü olaylar yaşamak zorunda kalabileceğine dikkat çekilir.
# Rüyada ünlü erkekle sevgili olmak sahip olduğunuz şeyler konusunda dikkatli olmanız gerektiğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de genellikle iyiye, işlerin ve sağlığın düzeleceğine yorumlanır.
# Rüyada ünlü erkekle sevgili olmak orta yaşlı biri için yeni ve çok para kazanacağı bir işe başlamasına yorumlanır.
# Ünlü Düşünür Safûrî Abdülkâdir Bin Mustafanin tabirinde gözü kara, kaybedecek şeyleri olmayan, bir şeyi aklına koyduğunda kimseden çekinmeden onu elde etmek için her şeyi yapacak kadar cesur olan bazı kimselerin varlığına tabir edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here