Rüyada unlu ile fotoğraf çektirmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada unlu ile fotoğraf çektirmek

Rüyada unlu ile fotoğraf çektirmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada unlu ile fotoğraf çektirmek üzüntü ve kedere, ümitsizliğe, korku ve şiddete delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de olmasını hiç istemediğiniz ve sizi sıkıntıya sokacak bir olayla karşılaşacağınıza işarettir.
# Saniyen birinden zarar görmeye ve hastalığa yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise bundan sonra rahat ve huzur içinde yaşamak demektir.
# Ünlü filozof İbnül Cevzî yorumunda büyük kazançlarla yolculuğa çıkacağınıza ve kısa sürede bulunduğunuz yere geri döneceğinize; aynı rüyayı kanatlı bir şekilde görmek, bu tabirin daha da iyi olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şunlara işarettir. a) Hayır ve hasenat b) Nimet , c) Malın ziyadeleşmesi , d) Geniş ve bol rızık…
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 112 ( yüzoniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünya, çocukların oyuncağıdır, hayaldir, batıl bir rüyadır, harâbdır… Her şeyi bırak Allah'a dön.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here