Rüyada unlu ile fotoğraf çektirmek

Rüyada unlu ile fotoğraf çektirmek

Rüyada unlu ile fotoğraf çektirmek dindar insanlardan ayrılıp kötü yola düşeceğinize işarettir. Saniyen kazandığınız parayla mülk alacaksınız demektir.Bazende nişanlanmaya alamettir.
# Rüyada unlu ile fotoğraf çektirmek dünya evine alâmettir. Bazı rüya yorumcularına göre de izzet, yücelik ve insanlar nazarında erişecekleri şöhrete işarettir.
# Rüyada unlu ile fotoğraf çektirmek yakaladığınız bıldırcının cinsiyetine göre hizmetinizde çalışan kimsenin erkek veya kız evladı olacağına işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Muhammed Bin Selâme El-Mısrî El-KudâÎnin tabirinde kişinin takva sahibi olduğunu, başına gelen onca olumsuzluğa rağmen asla Allah’a isyan etmediğini ve günahtan her koşulda uzak durduğunu, bu nedenle mükafatlandırılacağını ifade eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here