Rüyada ünlü ile sarılmak

Rüyada ünlü ile sarılmak

Rüyada ünlü ile sarılmak ahirette saadet ehli olacağınıza işarettir. Saniyen güzel davranışları olan, ahlaklı, efendi, samimi, sıcakkanlı, büyükle büyük, küçükle küçük olacak kadar alçakgönüllü, herkesin yardımına koşan, yaşlılara hürmet eden, küçüklere sevgi gösteren, onları koruyup kollayan bir kişinin varlığına delalet eder.Bazende pek de iyi şekilde tabir edilmez.
# Rüyada ünlü ile sarılmak uzun bir sefere delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de ancak bu ilişki size mutluluk getirmeyecek demektir.
# Rüyada ünlü ile sarılmak havailiğe delâlet eder.
# Ünlü Filozof Aynüzzemân Cemâleddîn-İ Geylânînin tabirinde hayırlara alamet eder ve ferahlamaya, esenlik bulmaya, güzel fırsatlar yakalamaya, sıkıntıları ve dertleri atlatmaya işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here