Rüyada ünlü ile sarılmak

9
0
PAYLAŞ

Rüyada ünlü ile sarılmak

Rüyada ünlü ile sarılmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ünlü ile sarılmak nefsin kötü ve çirkin arzularından muhafaza edileceğine şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de sekiz veçhe ile tabir olunur: a) Emaneti eda , b) Mukavele yazmak , c) Velayet , d) Memuriyet , e) Sürür , f) Kelam ehli kimse , g) Sünnet-i hasene , h) Adalet… Bazı kere de vergi tahsildarına ve muhasebeciye işarettir.
# Saniyen heybetli, hileli söz sözleyen, kara ve denizde çok çok sefer eden, haris ve düşman üzerine saldıran bir kimseye delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise memur için işinden azledilmeye, halk için de nimetin zevaline işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Seyyid Süleymanın tabirinde ; önünüzde zor bir yol olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çirkin sözler işiteceğinize veya kötü bir işle karşılaşacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 228 ( ikiyüzyirmisekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İyiliğe karşı kötülük eden adamın evinden sefalet hiç eksik olmaz.Hz. Süleyman a.s.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here