Rüyada ünlü oyuncuya sarılmak

4
0
PAYLAŞ

Rüyada ünlü oyuncuya sarılmak

Rüyada ünlü oyuncuya sarılmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ünlü oyuncuya sarılmak genç bir erkek için yüksek makamlara yükseleceğine işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de savaş ve düşmanlığa yorumlanır.
# Saniyen evinizde vazifesini iyi bir şekilde yerine getiren, insanlara DOĞRU yolu öğreten, kötü şeylerden tövbe etmiş dert ortağı saliha bir kadın olduğuna işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise Allah ile aranızda bir ahit/ nezir olduğuna işarettir.
# Ünlü alim Şerafeddin el-Tusî rüyayı gören kişi için bir köylü hakkında iyi haber alacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bulunduğunuz bölgede yaşayan saygın bir kimsenin herhangi bir şeyden dolayı rencide olacağına işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 268 ( ikiyüzaltmışsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

“Güneş, yüzyılda bir doğsaydı, hiç kimse bu manzarayı kaçırmayacak; Tanrının mucizesi göklere hayat verirken, tüm yataklar boş kalacaktı.”Fulton Oursler

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here