Rüyada ünlü oyuncuya sarılmak

Rüyada ünlü oyuncuya sarılmak

Rüyada ünlü oyuncuya sarılmak gördüğünüz çöp miktarınca mal ve nimet elde edeceğinize işarettir. Saniyen kazanç, kâr ve servete işarettir.Bazende rüyayı gören kişinin kültürlü, eğitimli, olgun, başarılı ve zengin bir kişi olduğu anlamına gelir.
# Rüyada ünlü oyuncuya sarılmak ızdırabının artacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mutluluk, verecek haberdir.
# Rüyada ünlü oyuncuya sarılmak sekiz vech ile tabir olunur: a) Şeref , b) Siyaset , c) Zikr-i cemil , d) Güzel şöhret , e) Ulvî ve yüce mertebe , f) Sefer için emir , g) İzzet , h) Kuvvet…
# Ünlü Alim Alâüddîn-İ Haskefînin tabirinde normal hayatın, rutin yaşam koşulların giderek değişeceğini ve önümüzdeki günlerde kişinin yoğun ve hareketli bir sürece gireceğini bildirir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here