Rüyada ünlü sanatçıyla öpüşmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada ünlü sanatçıyla öpüşmek

Rüyada ünlü sanatçıyla öpüşmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ünlü sanatçıyla öpüşmek sıkıntı ve belaya işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de işinizden dolayı endişe içinde olacağınıza işarettir.
# Saniyen sebepsiz yere düşmanlık veya gerginlik yaratacağınıza delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise yüksek makama, menfaat ve nimete delâlet eder.
# Büyük rüya tabircisi Usame bin Munkiz rüyayı gören kişi için düşmanlarınız tarafından yenilecek onların emri altına gireceksiniz şeklinde yorulur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iyi niyetli biri olduğunuza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 909 ( dokuzyüzdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kalbimiz, Allah’ın izni ve kudretiyle günde 103.389 defa atmakta, durup dinlenmeden vücudumuza kan pompalamakta. Bu miktar günde 6.000 litreye ulaşmaktadır.Normal bir insan vücudunda her saniye sekiz milyon hücre ölür, aynı anda bir o kadar yeni hücre yaratılır. İçimizde nehirler akıyor, haberimiz yok. Laboratuarlar konulmuş, motorlar, fabrikalar çalışıyor; haberimiz yok. Bütün bunlara, bana ne diyebilir mi insan? İlgisiz kalabilir mi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here