Rüyada ünlü tarafından öpülmek

19
0
PAYLAŞ

Rüyada ünlü tarafından öpülmek

Rüyada ünlü tarafından öpülmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ünlü tarafından öpülmek miras veya helal mala işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de uzun bir uğraş neticesinde elde edeceğiniz büyük bir başarıya işarettir.
# Saniyen utanç perdenizin yırtılacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise saygın bir kadınla evlenmek istediğinize işarettir.
# Ünlü filozof Ibn-i Sîrîn hazretleri ; başkaları tarafından önemli bir konuda bilgilendirileceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için önemli bir şahsiyetle tanışacağınıza işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 873 ( sekizyüzyetmişüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanların uğrunda öldükleri, uğrunda yaşadıklarıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here