Rüyada ünlüyle aşk yaşamak

5
0
PAYLAŞ

Rüyada ünlüyle aşk yaşamak

Rüyada ünlüyle aşk yaşamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ünlüyle aşk yaşamak ucuzluk, bereket, nimet ve çok mala delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de şansın açılması ve sıkıntıların sona ermesi anlamına tabir olunur.
# Saniyen bir işi yapmak isterken beklenmedik sorunlarla karşılaşacağınıza ve tedbirli davrandığınız takdirde bunları aşacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise gelire ve zenginliğe delalet eder.
# Ünlü alim Cabir Bin Eflah rüyayı gören kişi için rüya sahibinin kadrinin yüce olmasına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için az da olsa musibet göreceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 466 ( dörtyüzaltmışaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünya, çocukların oyuncağıdır, hayaldir, batıl bir rüyadır, harâbdır… Her şeyi bırak Allah'a dön.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here