Rüyada unutmak

Rüyada unutmak

Rüyada unutmak genel olarak baht ve zenginliğe işarettir. Saniyen rakibini yenecek demektir.Bazende aynı zamanda, iş hayatında ve sosyal hayatta çok rahat edileceğine, çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine alamet eder.
# Rüyada unutmak uzaktan uzağa nail olacağı dünyalığa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yahut rızkın yenilenmesine delâlet eder.
# Rüyada unutmak avcılığı sebebiyle ölüme işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Aradî Ömer Bin Abdülvehhâb Halebînin tabirinde rüyayı gören kişinin geniş nüfuslu, sevilen, saygı gören, iyi anılan ve olgun kişiliği ile tabiri caizse herkes tarafından parmakla gösterilen bir kişi olduğu anlamına gelir ve hayırlara alamet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here