Rüyada unutmak

25
0
PAYLAŞ

Rüyada unutmak

Rüyada unutmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada unutmak iyi bir konuşmacı olacağınıza, tartışmalarda rakiplerinizi alt edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  alçak kimselerden gelir sağlayacağınıza işarettir.
# Saniyen şu şekilde tabir olunur: a) Zayıf ve hırslı kavim , b) Asker ve ordu , c) Aile , d) Uzun ömür , e) Ucuzluk , f) Bolluk ve rızık… Bazı rüya tabirlerinde ise  bir tehlike içerisinde olduğunuza ve dikkat etmeniz gerektiğine işarettir.
# Ünlü filozof Ziryab yorumunda yalan bir söz işiteceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çıkacağınız bir yolculuk vasıtasıyla geçiminizi temin edeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 41 ( kırkbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Niyet hayırlı olmayınca akıbette hayırlı olmuyor maalesef…

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here