Rüyada unutulmuş eşya

10
0
PAYLAŞ

Rüyada unutulmuş eşya

Rüyada unutulmuş eşya

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada unutulmuş eşya kötülüklerin ve yaramaz şeylerin ortadan kalkmasına, fakirin zenginliğine ve sözü yerine getirmeye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de kadına, savaş meydanına veya hastalığa delâlet eder.
# Saniyen Allahın sizi kötülerin öfkesinden koruyacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dalkavuk ama azılı bir düşmanla karşılaşacağınıza ve bu kimseden asla gaflet etmemeniz gerektiğine işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ebu Hasan Behmenyar rüyayı gören kişi için yanlışlıkla da olsa eziyet göreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için helal mal elde edeceğinize, kuvvet bulacağınıza ve zenginleşeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 640 ( altıyüzkırk )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir gün çocuklar, hazret-i Behlül'e taş atmağa başladılar. Taşın birisi vücûdunu kanatınca, "Ey çocuklar! Ben, Allah-ü Teâlâ’ya tevekkül ettim. O elbette bana kâfidir. O ne güzel vekildir. Ancak Allah-ü Teâlâ’ya yaklaşmak insana rahatlık verir. İnsanlara ezâ ve cefâ yapanlar hiç merhametli olur mu?" dedi. Ben dayanamadım. "Ey Behlül, çocuklar sana taşla vuruyorlar, sen onlara merhamet ediyorsun. Bu nasıl iştir?" dedim. O da, "Sus!p;Allah-ü Teâlâ, benim üzüntü ve acımı, onların da sevincinin çokluğunu elbet biliyor. Bazımızı, bazımıza bağışlaması umulur." buyurdu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here