Rüyada unutulmuş eşya

Rüyada unutulmuş eşya

Rüyada unutulmuş eşya dört şekilde tabir olunur: a) İlim , b) Hazine , c) İş , d) Evlat ,Saniyen yakın çevrenizden veya sevdiğiniz birinin hasta haberini alacağınıza yorumlanır.Bazende rüya sahibinin arkadaşları ile gezintilere çıkacağı, iş dışında da seyahatlerinin olacağı bu dönem aynı zamanda ikili ilişkiler için de olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir süreçtir.
# Rüyada unutulmuş eşya kişinin gerçekleşmesi imkansız hayalleri var demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de kişinin beklenmedik şekilde karşılaşacağı bir kısmete yorulurken aynı zamanda aile için de hayırlı gelişmeler yaşanacağına işarettir.
# Rüyada unutulmuş eşya şöyle tabir olunur: a) Beyaz ve yeşil balçık , helal mala , b) Sarı balçık , hastalığa , c) Kırmızı balçık , çalgı ve oyuna , d) Siyah balçık , keder ve hüzüne delalet eder.
# Büyük Rüya Tabircisi Abdülmelik Bin Muhammed Harkûşînin tabirinde kişi için sonu hayırla neticelenecek olan işlere ve kalpten geçen dileklerin kabul olacağına alamettir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here